8 Nisan 2013 Pazartesi

15.2 cm boyunda uzaylı bebek bulundu.. :)


Uzaylı bebek :)
Yakında gösterime girecek bir belgesel  film, iddialara göre birkaç yıl önce Şili’deki Atacama Çölü’nde bulunan 15.2 cm boyutundaki minik bir “uzaylıyı” gözler önüne sereceği vaadinde bulunuyor.

Huffington Post’un haberine göre “Sirius” isimli film ayrıca, dünya dışı varlıkların kendi dünyalarıyla bizim dünyamız arasındaki mesafeyi katetmek için kullanıyor olabilecekleri alternatif enerji teknolojisinden de bahsedecek. Eğer tüm bunlar gerçekse, insanların evrende yalnız olup olmadıklarına dair yüzyıllardır sorulan bir soruya cevap alınmış olacak.

“Sirius” filminin arkasındaki isim olan eski acil tıp hekimi Steven Greer, yıllardır ABD hükümetinin uzaylı gerçeğine ilişkin bilgiyi açıklamasını sağlamaya çalışıyor. Yetkililer ise her daim bu yönde bir bilginin olmadığını savunuyorlar.

Filmin FragmanıMinik insansının bir başka gezegenden mi yoksa Dünya’ya ait keşfedilmemiş bir tür mü olduğu ya da sadece bir aldatmacadan mı ibaret olduğu henüz belirsizliğini koruyor. “Bebek” uzaylıya dair detaylar, “Sirius” filminin 22 Nisan tarihinde Hollywood’da galasını yapmasıyla ortaya çıkacak.

Kaynak: Turkishny.com


1 yorum: