24 Ağustos 2019 Cumartesi

Uzayda işlenen ilk suç iddiası


Astronot Anne McClain
Amerikan Uzay ve Havacılık Kurumu NASA, bir astronotun Uluslararası Uzay İstasyonu'nda boşanmak üzere olduğu eşinin banka hesaplarına girdiği iddiaları üzerine soruşturma başlattı. Bu olayın tarihte uzayda işlenmiş ilk suç olabileceği belirtiliyor.

Astronot Anne McClain, kendisine boşanma davası açan eşi Summer Worden'ın banka hesaplarına girdiğini kabul etti, ancak yanlış bir şey yapmadığını söyledi.


Bir süre önce Dünya'ya dönen McClain, New York Times gazetesine avukatı aracılığıyla yaptığı açıklamada, hesapta faturalar ve Worden'ın birlikte büyüttükleri oğlunun bakımı için yeterince para olup olmadığını kontrol etmek istediğini belirtti.

Worden'ın Federal Ticaret Komisyonu'na şikayeti sonrası NASA Teftiş Kurulu inceleme başlattı. McClain ve Hava Kuvvetleri'nde subay olan Worden 2014'te evlendi.

5 yorum:

 1. This site truly has all of the information I needed concerning this subject and didn’t know who to ask. 토토사이트

  YanıtlayınSil
 2. I looked on the internet for additional information about the issue and found most individuals will go along with your views 토토사이트

  YanıtlayınSil
 3. This is my first visit to your web journal! We are a group of volunteers and new activities in the same specialty. Website gave us helpful data to work 먹튀검증

  YanıtlayınSil
 4. This is a great post, I am very happy with this information 파워볼사이트

  YanıtlayınSil
 5. additional information about the issue and found most individuals will go along with your views 안전놀이터

  YanıtlayınSil